Кошик
2437 відгуків
"Книжечка" Іде переоцінка товару. Збір замовлення 3-5 дні!!!
+380 (67) 287-53-36
+380 (98) 275-96-28

3 клас НУШ

Що Ваші діти дізнаються з підручників і робочих зошитів у третьому класі

Третій клас - рік великого академічного зростання. Діти, які раніше були дуже конкретними мислителями, поступово стають більш відкритими для абстракції. Хоча програми можуть відрізнятися від школи до школи є деякі часто навчають навички і тими, щоб дати вам уявлення про те, що ваша дитина буде вчити в 3 класі.

Математика для 3 класу (математика для 3 класу)

У іншому класі основна увага приділялася навчанню віднімання двох-і тризначних чисел, перегрупування і вимірюванню.

У третьому класі він переходити до більш складних тем: розширене множення і ділення, шаблони і почуття числа, геометрія і ймовірність. До кінця третього класу, ваша дитина отримає навички, щоб завершити розумову математику, працювати з дробом, оцінювати, інтерпретувати графіки і передбачити ймовірність і результати.

Літературне читання для 3 класу (Літературне читання для 3 класу)


Ваша дитина тепер читає з відносною швидкістю, виправляючи себе, коли робить помилку і з'єднання ясовуючи слова з контекстних підказок. У третьому класі він буде спиратися на ці навички, щоб почати заглиблюватися у світ глав і не художньої літератури. Прийшов час перейти від навчання читання до читання для навчання. Нові навички, які він буде напрацьовувати в цьому році, включають використання графічних образів; використання граматики, тексту і жанрових підказок для збору інформації; і підсумовування.

Українська мова для 3 класу (Українська мова для 3 класу)


У третьому класі, ваша дитина почне писати більше на всіх предметах шкільної програми, щоб передати і узагальнити інформацію. Він також, як правило, навчитися писати курсивом і, як очікується, робити це регулярно.Використовуючи цей новий стиль письма, він буде працювати над використанням складної лексики для передачі інформації, брати участь у майстерні письменників і використовувати процес написання, щоби писати в ряді різних жанрів.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner