Топ продаж

Щоденник слабака. Книга 1 Джеф Кінні | КМБУКС
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789669482396
+380 (63) 380-66-04
Менеджер ГУРТ с 11.00 до18.00- +380 (63) 380-66-04Магазин самовивіз з 12.00-18.00
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Щоденник слабака" - серія-бестселер в Україні!
- Продано більше 100 000 примірників книг українською мовою!
Дитинство - жахлива пора. Й кому це знати краще, як не Ґреґу Гефлі! Середня школа, де вчорашня дрібнота опиняється серед рослявих і недобрих підлітків, які вже й бороду голять, це просто катастрофа якась. Але Ґреґ не втрачає оптимізму й ділиться з нами своїми пригодами й порадами.
Книги серії "Щоденник слабака" Джефа Кінні - це легка, проста та зрозуміла, цікава та дуже оптимістична дитяча література, яка захопить юного читача, мотивуватиме його ніколи не здаватися і не опускати руки, які б випробування не спіткали його. Це багатогранні історії, сповнені відмінного авторського гумору Джефа Кінні. І хоч ці книги для дітей молодшого і середнього шкільного віку, та вони будуть цікаві як дітям так і дорослим.
Джеф Кінні - автор серії-бестселера #1 за версією The New York Times "Щоденник слабака", шестиразовий лауреат премії" Nickelodeon Kids 'Choice, відомий американський творець популярних ігор, дитячий письменник і карикатурист. Джеф Кінні було визнано одним із 100 найвпливовіших людей у світі за версією журналу Time.
- Серія "Щоденник слабака" - світовий бестселер, бестселер The New York Times, Wall Street Journal та Publishers Weekly!
- З моменту публікації першої книги, серія "Щоденник слабака" вже понад 500 тижнів у топах оглядів серій дитячих книг!
- Книжки продано загальним тиражем понад 200 млн примірників!
- Перекладено на 59 мов!
- За мотивами серії книг "Щоденник слабака" було відзнято три фільми: "Щоденник слабака" (2010), "Щоденник слабака 2: Правила Родріка" (2011) та "Щоденник слабака 3" (2012).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Країна Мрій |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 978-966-948-239-6 |
| Вікова група | Середня школа |
| Ілюстрації | Чорно-білі |
| Кількість сторінок | 224 |
| Обкладинка | Тверда палітурка |
| Стан | Новий |
| Мова видання | Українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


